Teczki, segregatory

WTB - Teczka biurowa

Twarda okładka na materiały biurowe oprawiona dwustronnie, z obszyciem. W środku klip do przytrzymywania dokumentów.

WP - Podkładka

Podkładka pod materiały biurowe, usztywniona, oprawiona obustronnie z obszyciem. Klip do przytrzymywania dokumentów.

Teczki

WTD - Teczka dyplomowa

Teczka przygotowana specjalnie jako oprawa do dyplomów. W środku biała wyklejka i zakładka na dyplom.

WTD

WS - Segregator

Segregator na dokumenty formatu A4 z ringiem na koszulki foliowe. Oprawa na bazie tektury z pianką. Możliwość oprawy z jednorodnego materiału skóropodobnego lub z materiałów połączonych przeszyciem. Obszycia po obwodzie okładki. Możliwość ozdobnego tłoczenia.

Teczki

WM - Menu

Etui wykonane według indywidualnego projektu. Możliwość wykonania oprawy jednorodnej lub łączenia różnych materiałów. Sztywna okładka z podkładem piankowym. W środku wkłady foliowe, mocowane metalowymi śrubami. Umożliwia to łatwą wymianę lub poszerzenie menu.

WK - Karta win

Teczka na karty win, napojów, itp. Możliwość wykonania oprawy jednorodnej lub łączeniowej. Okładka wykonana ze sztywnej tektury z podkładem z pianki. Indywidualne tłoczenie ozdobne. Klip do przytrzymywania dokumentów.

Teczki

WF - Fotoalbum

Album na fotografie wykonany na zamówienie według indywidualnego projektu. Solidnie wykonana oprawa z podkładem piankowym, trwałe materiały, obszycia na obwodzie okładki. Karty na fotografie skręcane są i mocowane za pomocą metalowych śrub, co umożliwia ich wymianę lub dołożenie nowych. Możliwość wykonania albumu w różnych formatach. Oprawa może być jednorodna lub przeszyciowa.

Teczki